אוננות: מבט אינטימי על הנושא

זנות
261 מילים

אוננות: מבט אינטימי על הנושא

זנות - אוננות: מבט אינטימי על הנושא

אוננות היא נושא שלעתים קרובות מתעלמים ממנו בחברה שלנו. בגלל שזה עדיין טאבו, גברים רבים מרגישים לא בנוח לדבר על המעשה הזה, וזה די מצער. עם זאת, זה לא צריך להיות ככה. בפוסט זה, נבחן מקרוב את נושא האוננות והשפעותיה על גברים.

מתי גברים מתחילים לאונן?

רוב הגברים מתחילים להתנסות באוננות כבר בגיל ההתבגרות, ועל פי כמה מחקרים, סביר יותר שבנים כבר גילו את המעשה עד שהם מגיעים לתיכון. למרות שזה נתפס לעתים קרובות כהתנהגות נורמלית, הורים עדיין יכולים להדריך את בניהם כיצד לגשת לפעילות זו בשלב מוקדם בחיים.

היתרונות של אוננות

אוננות היא כל כך הרבה יותר מסתם מעשה מהנה – זה יכול להיות יתרונות פיזיים ונפשיים מרובים. היתרונות הפיזיים כוללים זרימת דם משופרת, הרפיית שרירים ותפקידה המובנה בבריאות המינית. מבחינה נפשית, זה עוזר לגברים לשחרר מתח וחרדה, וזה גם האמין לעזור לקדם שינה טובה יותר. 

טכניקות לאוננות

הרעיון לחקור טכניקות שונות לאוננות יכול להיות מאיים עבור גברים מסוימים, אבל זה לא חייב להיות ככה. ברגע שמרגישים בנוח עם המעשה עצמו, אפשר להעמיק ולהתנסות בגישות שונות. ניתן להשתמש בחומרי סיכה שונים, פורנו או אפילו צעצועי מין כדי להפוך את החוויה למספקת עוד יותר. כמובן שישנן טכניקות ליחיד וטכניקות לאוננות זוגית, דבר שניתן לעשות עם בת הזוג או עם נערות ליווי.

מסקנה

אוננות היא נושא אישי ואינטימי להפליא, והשפעותיה על חיי הגבר יכולות להיות חיוביות ושליליות כאחד, בהתאם לגישה ולגישה שננקטה. גברים צריכים תמיד לזכור שאין שום דבר רע בעיסוק בהנאה עצמית, וזה טבעי לחלוטין להתנסות בטכניקות שונות. בסופו של דבר, המטרה צריכה להיות מערכת יחסים מאוזנת עם אוננות.

ואם מתחשק לכם לזיין היום ולדחות את האוונות למחר,  תוכלו למצוא באתר https://dwabi-escort.com/ בחורות שרוצות זין עכשיו. 

בלוג סקס thatgirlwithherblog - מאמרים נוספים

זנות

לנוח ולנקות את הראש לאחר יום עבודה זנות - לנוח ולנקות את הראש לאחר יום עבודה

ככל שהימים מתארכים והלחץ של העבודה הופך אינטנסיבי יותר, זה יכול להיות קשה עבור גברים צעירים למצוא דרכים להירגע ולהירגע אחרי יום ארוך. למרבה המזל, יש הרבה אפשרויות נהדרות להירגע אחרי יום ארוך במשרד. מאימונים אינטנסיביים ועד השתקפות שקטה, גברים צעירים יכולים למצוא משהו שיעזור…

זנות

חשפניות בישראל: בילוי ייחודי זנות - חשפניות בישראל: בילוי ייחודי

בשנים האחרונות הפכה ישראל ליעד פופולרי יותר ויותר עבור מי שמחפש בילוי לילי ייחודי - אך מעטים מהמטיילים הללו מבינים כי במדינה יש תעשייה תוססת ומשגשגת לבילוי למבוגרים. סצנת המסיבות בישראל הפכה תוססת יותר ויותר בשנים האחרונות, וז'אנר אחד של חיי לילה שצובר פופולריות הוא…

זנות

7 דרכים שבהן אוננות יכולה לשפר את חייך זנות - 7 דרכים שבהן אוננות יכולה לשפר את חייך

אוננות יכולה להיות נושא לא פופולרי לדון בו, אבל זו צורה טבעית של טיפוח עצמי שאנשים רבים נהנים ממנה. בין אם זה בלילה לפני השינה, או בבוקר יום ראשון עצל, ישנם יתרונות פוטנציאליים שונים לאוננות שיכולים להפוך פעילות שגרתית אחרת למשפרת חיים. הנה 7 דרכים…