בואו נדבר על סקס במשרד

המלצות סקס
316 מילים

בואו נדבר על סקס במשרד

המלצות סקס - בואו נדבר על סקס במשרד

בואו נדבר על סקס במשרד

בתרבות הארגונית של היום, כנראה שהדגישו בפניכם שלא כדאי לדבר על סקס במשרד. הרי אתם יודעים איך כל דבר יכול לצאת מהקונטקסט ומייד להפוך לתלונה על הטרדה מינית. זה מוזר איך דבר שהוא כל כך מהותי בחיים שלנו נחשב לטאבו במשרד. ומסתבר שרוב האנשים מסכימים עם הטענה שאין לדבר על סקס במשרד. סקרים שנערכו בארצות הברית הראו כי 71% מהעובדים מסכימים עם הקביעה הזו.

אבל תראו את הצביעות, בעוד אסור לדבר על סקס במשרד, מסתבר שלא מעט אנשים רוצים לעשות סקס במשרד, ויש גם הרבה שעשו זאת. לצערנו בימינו זה דבר קשה יותר. עם מצלמות בכל מקום בכלל אין פרטיות. אבל תמיד אפשר למצוא את הפינה בשביל להזדיין אם יש לכם מישהי שבעניין .

סקס במשרד נחשב לטאבו, דבר שכבר הופך אותו לאטרקטיבי. וזה מסביר במידה מסוימת את הצביעות. ושנית, תמיד ישנו רצון לנסות דברים חדשים, כך שעבור רוב האנשים זה גם עונה על הצורך של להתנסות בדברים חדשים. סקס במשרד הוא לאו דווקא פנטזיה הקשורה ללוקיישן, במקרים רבים הוא נוגע ליחסי מרות – כמו העובד המתוסכל שמת לזיין את הבוסית וכל מיני דברים בסגנון. משחקי תפקידים של יחסי עבודה במשרדים הם בהחלט דבר מקובל ביחסי מין וגם מבוקש על ידי אלו המבקרים בדירות דיסקרטיות בחיפה.

ומי הזדיין במשרד?

הסקרים מראים כי סקס במשרד הוא פנטזיה שכיחה, אך כמה אנשים באמת עושים סקס במשרד? כנראה שרק מעטי מעטים עושים זאת באופן קבוע. למשל מנהל שמזיין באופן קבוע את המזכירה או משהו בסגנון. אך מבין אלו שהתנסו בסקס במשרד בדרך כלל מדובר בהתנסויות חד פעמיות. למעשה הסקרים מראים שיש לא מעט אנשים שהזדיינו בעבודה, אך פחות במשרד. זה שכיח יותר בקרב עובדי מחסנים. אך בכל זאת אתם עשויים להיות מופתעים, סקרים שבוצעו בעשור האחרון הראו כי כ 50% מהגברים התנסו בסקס במשרד.

אין ספק שסקס במשרד הוא חוויה מרגשת, אך זכרו שהוא יכול להיות בעייתי. הסיכון מוסיף לריגוש, אבל קחו בחשבון שזה עלול לגרום לאיבוד המשרה. אך אם בא לכם שיפטרו אתכם, זוהי בהחלט יציאה מרשימה החוצה.

בלוג סקס thatgirlwithherblog - מאמרים נוספים

המלצות סקס

כאשר הזין לא עומד המלצות סקס - כאשר הזין לא עומד

אז קבעתם עם איזו בחורה בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה. אתם כבר מדמיינים את הבילוי המטורף שיהיה לכם הערב. אתם תכננתם את כל התנוחות שתעשו עם הבחורה. אבל אז כאשר אתם מגיעים אל הבחורה ומגיע הרגע הנכון - לא עומד לכם הזין. הירגעו, יתכן שזה רק…

פנטזיית אונס

המלצות סקס

פנטזיית אונס המלצות סקס - פנטזיית אונס

מסתבר שנשים וגם גברים מפנטזים על יחסי מין בכפייה, כמובן לא בתור תרחיש אמתי אלא במסגרת הפנטזיה בין פרטנרים המסכימים על כללי המשחק. כ 60% מהגברים והנשים הודו כי הייתה להם פנטזיית אונס. הסקסולוגים מסבירים כי אנו שואבים את ההנאה מתחושות של כניעה, תחושת קרבן…