"האמת על זקפה: למה זה לא באמת על סקס"

סיפורי סקס
319 מילים

"האמת על זקפה: למה זה לא באמת על סקס"

סיפורי סקס - "האמת על זקפה: למה זה לא באמת על סקס"

האם אי פעם התעוררת והיית די נבוך מזה? אנשים רבים חווים זאת, ולכן חשוב להבין כיצד זה משתלב בחיי מין בריאים. זקפות, בניגוד לאמונה הרווחת, אינן משמשות רק למטרות מיניות. מדובר ביותר מסתם יחסי מין.

השם המדעי לזקפה הוא tumescence, והיא נובעת מכך שדם זורם אל הפין וגורם לו להתארס. זהו שורש האספקה שלה, אבל השימוש בה חורג מעבר לחיובי מיני בלבד. זקפות הן תגובה טבעית לחלוטין והן מופעלות על ידי אירועים רבים – לא רק פעילות מינית. זה יכול להיגרם על ידי מתח, מגע פיזי מענג – אפילו רק לחשוב על משהו מעורר.

במקרים מסוימים, זקפות יכולות להתרחש אפילו בזמנים לא מתאימים – כמו במהלך השיעור או במקום עם קהל גדול. זה יכול להיתפס כמביך, אבל זה ממש לא משהו שצריך לדאוג לגביו. אלה מה שנקרא "זקפות לא רצוניות" הן חלק מהדרך של הגוף שלך לוודא שאתה נשאר מודע לכל עניין מיני פוטנציאלי שהוא מוצא.

חשוב להבין שזקפות הן לא משהו שצריך להתבייש בו. יש להם מקום בחיי מין בריאים והם יכולים להיות דרך מצוינת להתעורר ואולי להתחיל לחקור את מעמקי המיניות שלך.

זקפות (או היעדרן) יכולות ליצור לולאת משוב שלילית, שבה אתה לא מקבל אותן כי אתה לחוץ לגבי למה אין לך אותן. זה יכול להזיק להערכה העצמית של האדם, ולכן זה המפתח להבין את ההשפעות של מתח וחרדה על הזקפה וכיצד להתמודד עם זה.
www.sexhax.com

בנוסף, זקפות אינן תמיד אינדיקציה לעוררות. לאחר זקפה לא אומר באופן אוטומטי כי אדם מעוניין לקיים יחסי מין. זה יכול גם פשוט אומר כי אדם נוח ונינוח. בסופו של דבר, חשוב מאוד לזכור כי זקפות אינן קשורות אך ורק למין – הן נוגעות לבריאות ולרווחה.

להיות פתוח וכנה לגבי הזקפה שלנו, מה משמעותן וכיצד הן מתבטאות הוא המפתח ליצירת מערכת יחסים חיובית איתן. כאשר אנו יכולים להבין את גופנו טוב יותר, אנו יכולים לקבל החלטות טובות יותר וליצור מערכת יחסים בריאה יותר עם האני המיני שלנו. זה לא משנה אם אתה סטרייט, הומו, בי, אס או טרנס – ידיעת האמת על זקפה היא חיונית.

בלוג סקס thatgirlwithherblog - מאמרים נוספים

סיפורי סקס

תפקוד לקוי של זיקפה: סקירה מקיפה סיפורי סקס - תפקוד לקוי של זיקפה: סקירה מקיפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב רפואי נפוץ המשפיע על איכות חייהם של גברים. הוא מאופיין בקושי להשיג או לשמור על זקפה באיכות מספקת ליחסי מין. ED עלול להיגרם על ידי הפרעות פסיכולוגיות, נוירולוגיות, הורמונליות, אנדותל, או כלי דם. ההיסטוריה הרפואית, הבדיקה הגופנית ובדיקות…

סיפורי סקס

עיסוי אירוטי – דרך יעילה לשפר את ההנאה המינית שלך סיפורי סקס - עיסוי אירוטי – דרך יעילה לשפר את ההנאה המינית שלך

עיסוי אירוטי, הידוע גם בשם עיסוי חושני, הוא סוג של טיפול עיסוי המתמקד אך ורק במתן הנאה ללקוח. ישנם סגנונות שונים של עיסוי אירוטי, כל אחד משמש כדי לספק סוגים שונים של סיפוק. הוא פופולרי בקרב אנשים מכל המינים והנטיות המיניות. סוג זה של עיסוי…

סיפורי סקס

"לחקור את המגוון העשיר של פטישי מין" סיפורי סקס - "לחקור את המגוון העשיר של פטישי מין"

מאז שחר האנושות, אנשים החזיקו מגוון רחב של פטישים מיניים שונים. משעבוד ושליטה ועד פטישים הכוללים גרביונים או עור, פטישים מציעים לאנשים את ההזדמנות לחקור את המיניות שלהם בדרכים חדשות ומרגשות. בעוד פטישים מסוימים נשארים הרבה יותר טאבו מאחרים, לכל אחד מהם יש טעם ייחודי…