היתרונות של אוננות: למה יותר אנשים צריכים לדבר על זה

סיפורי סקס
540 מילים

היתרונות של אוננות: למה יותר אנשים צריכים לדבר על זה

סיפורי סקס - היתרונות של אוננות: למה יותר אנשים צריכים לדבר על זה

נושא האוננות היה היסטורית נושא טאבו וסטיגמה קיצונית. החברה כבר מזמן מביישת את מי שמדבר על זה בגלוי, למרות שזו התנהגות טבעית לחלוטין. בעוד שינוי בפרספקטיבה מתחיל לקרות, יש עדיין דרך ארוכה ללכת כדי להפוך את האוננות לחלק מקובל ומדובר יותר בחיי היומיום.

מעבר לשיחות מוגבלות שיש לנו סביב הנושא, ישנם יתרונות רבים לאוננות שכולם צריכים לדעת. דיון פתוח באוננות יכול להביא להבנה וידע רבים יותר על ההיבטים החיוביים של הנאה עצמית.

מן הפיזי אל הנפשי, הנה כמה מהסיבות מדוע יותר אנשים צריכים לדבר על היתרונות של אוננות.
https://www.sonuescort.com/ – המלצה

זה מועיל פיזית

הנאה פיזית היא לעתים קרובות הדבר הראשון שעולה על הדעת כשמדובר אוננות. הסיבה לכך היא שכאשר אדם עוסק בהנאה עצמית, הגוף משחרר באופן טבעי הורמונים כמו אוקסיטוצין ודופמין. הורמונים אלה אחראים על התגובות הפיזיולוגיות שיוצרות הנאה במהלך אוננות, כגון קצב לב מוגבר ולחץ דם.

יתר על כן, הנאה עצמית יכולה אפילו לעזור להקל על התכווצויות וכאבים אחרים הנגרמים בניתוח. הסיבה לכך היא ששחרור אוקסיטוצין גורם להתכווצות של שריר הרחם, מה שיכול בסופו של דבר לעזור להקל על סוגים מסוימים של כאב. בנוסף, הוכח גם כי אוננות יכולה להפחית מתח וחרדה, מה שעשוי להוביל לשינה טובה יותר.

זה עוזר לשפר את היחסים האינטימיים

אוננות לא רק מועילה לאדם בכוחות עצמו; זה יכול גם להיות בעל השפעה חיובית על היחסים המיניים שלהם גם כן. כאשר מישהו מאונן, הם לעתים קרובות ללמוד יותר על הגוף שלהם, כמו גם מה מרגיש טוב עבורם. לאחר מכן ניתן להשתמש בידע זה כאשר עוסקים בפעילות מינית עם בן זוג.

לא רק זה, תקשורת פתוחה בין בני זוג על אוננות יכולה לעזור ליצור קשר אמין ואינטימי יותר. כשאנחנו כנים עם השותפים שלנו לגבי הנושא, זה יכול לעזור ליצור אמון ופתיחות גדולים יותר בין שניכם.

זה מגביר את הביטחון הכללי

כשאתה עוסק באוננות, אין מי שישפוט אותך. משמעות הדבר היא שזה תחום בחיים שלך שבו אתה יכול להיות חופשי לחלוטין ופתוח עם עצמך. לעשות משהו שאנחנו יודעים שיגרום לנו להרגיש טוב בונה את הביטחון העצמי שלנו ובסופו של דבר יכול להוביל לתחושת העצמה רבה יותר בכל תחומי החיים.

במקום להתבייש או להתבייש בהנאה עצמית, שיחות פתוחות על הנושא יכולות לעזור להסיר את הסטיגמה ולהביא להבנה רבה יותר. כאשר אנו מתחילים להרגיש יותר בנוח ופחות שיפוטיים סביב הרעיון, הביטחון הכללי יכול לעלות.

זה יכול לעזור לך להבין את הצרכים שלך

כשמדובר בפעילות מינית, אוננות יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת. לא רק שזה עוזר לאנשים להבין טוב יותר את הצרכים והתגובות הגופניות שלהם, אלא זה יכול להיות גם כלי להבנת חושניות רגשית. עינוג עצמי מאפשר לנו ליצור קשר עם התחושות שאנו מרגישים הן ברמה הפיזית והן ברמה הרגשית, אשר יכול להיות מועיל מאוד לרווחתנו הכללית.

בנוסף, חקירת הצרכים שלנו על בסיס קבוע יכולה לעזור לנו לגרום לנו להיות מודעים יותר ולקבל את הגוף שלנו ואת ההנאה שהם יכולים לחוות. הבנת הצרכים שלנו יכולה גם בסופו של דבר לעזור לשפר את מערכת היחסים עם בן הזוג, שכן זה יכול לעזור לקדם פתיחות וכנות לגבי מה מרגיש טוב.

אוננות עשויה עדיין להיות נושא טאבו יחסית, אבל זה לא אומר שאין לה יתרונות אמיתיים. מסיוע בהנאה פיזית להגברת הביטחון והגברת המודעות העצמית הכללית, אין להכחיש את ההיבטים החיוביים שאוננות יכולה להביא.

הגיע הזמן לשים סוף לסטיגמה סביב עינוג עצמי ולהתחיל לדבר בפתיחות רבה יותר על היתרונות המדהימים שהוא יכול להביא. על ידי ניהול שיחות פתוחות וכנות על אוננות, אנחנו יכולים לעזור להפוך את זה למשהו שחוגגים במקום להסתתר בבושה.

בלוג סקס thatgirlwithherblog - מאמרים נוספים

סיפורי סקס

לחקור את עולמן של כוכבות סיפורי סקס - לחקור את עולמן של כוכבות

לחקור את עולמן של כוכבות פורנו: מעבר לזוהר ולזוהר תעשיית הבידור למבוגרים היא עסק משגשג של מיליארד דולר, ובחוד החנית של כל זה נמצאות כוכבות הפורנו. אנשים אלה הם הפנים של התעשייה, הידועים בהופעותיהם המפתות ובאישיותם הגדולה מהחיים. אבל מעבר לזוהר ולזוהר מסתתר עולם שלעתים…

סיפורי סקס

ההיסטוריה, המחלוקת והרגולציה של דירות דיסקרטיות: לחקור את המקצוע העתיק בעולם סיפורי סקס - ההיסטוריה, המחלוקת והרגולציה של דירות דיסקרטיות: לחקור את המקצוע העתיק בעולם

לדירות דיסקרטיות היסטוריה ארוכה ומורכבת, שראשיתה בתרבויות עתיקות. מוסדות אלה, הידועים גם בשם "בתי תענוגות" או "בורדוס", היו חלק מהחברה במשך מאות שנים, וסיפקו את התשוקות והצרכים של אנשים המחפשים סיפוק מיני. בעוד שיש הרואים בדירות דיסקרטיות עסק לגיטימי, אחרים רואים בהם מקור להשפלה וניצול…

סיפורי סקס

העולם המרתק של פטישי מין: לחקור את העולם המגוון והמורכב של פנטזיות מיניות סיפורי סקס - העולם המרתק של פטישי מין: לחקור את העולם המגוון והמורכב של פנטזיות מיניות

מיניות האדם היא נושא מורכב ומגוון, עם גורמים רבים המשפיעים על מה מדליק או מכבה מישהו. אחד ההיבטים המסקרנים והשנויים ביותר במחלוקת של המיניות האנושית הוא ממלכת הפטישים. תשוקות או התנהגויות מיניות אלה הנחשבות לא קונבנציונליות או מחוץ לנורמה החברתית נחקרו ונדונו במשך מאות שנים.…