לישון טוב זה מה שאתם צריכים

זנות
299 מילים

לישון טוב זה מה שאתם צריכים

זנות - לישון טוב זה מה שאתם צריכים

אנשים רבים מתלוננים על בעיות שינה, לא רק בארץ אלא בעולם כולו. ישנם אנשים המתלוננים על כך בפני הרופאים וישנם אנשים המחפשים פתרונות בגוגל. אם המצב הזה שבו אתם שוכבים במיטה, מסתכלים על התקרה, מתהפכים מצד לצד ומתקשים להירדם נשמע לכם מוכר, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

גברים רבים סובלים מקשיים בשינה. הסיבות לכך יכולות להיות שונות, אך ברובן המוחלט הן תוצאה של מתחים נפשיים. לעתים דברים מהעבר המלווים אותנו בחיינו, ולעתים אלו מתחים הקשורים לדאגות שיש לנו בראש בנקודת זמן זו. לא תמיד אנו מודעים לדאגה, אבל היא פשוט נמצאת שם ויוצרת אי שקט.

כיצד לשפר את השינה

כל עוד אינכם סובלים מאיזו בעיה רפואית או משבר נפשי חריג, ההתמודדות עם בעיות השינה יכולה להיות קלה ממה שאתם חושבים.
אחת הבעיות היא צריכת הקפה. אנשים רבים המתקשים להירדם סובלים מעייפות ביום העבודה למחרת. ועל מנת להתמודד עם העייפות הם שותים כוס קפה, אחת… ועוד אחד… ועוד.. וזה גם שמפריע לשינה.

אז קודם כל צריך להפחית את הקפה, בטח שלא לשתות קפה בשעות אחר הצהריים או הערב. הימנעו מכל מוצר שיש בו קפאין או חומרים ממריצים. בטח שלא משקאות אנרגיה.

הדבר השני שצריך לחשוב עליו זה איך לפרוק מתחים. כאן אתם צריכים שני מסלולים. האחד הוא פריקת מתחים מהירה ונקודתית, ואחד הוא אימוץ של סגנון חיים מופחת מתחים. על מנת לשנות את סגנון החיים אתם יכולים לעסוק ביוגה או פעילות גופנית אחרת, זה יעזור לכם מאוד בהפחתת המתחים.

לגבי פריקת מתחים, סקס ואוננות מומלצים מאוד. זהו השילוב המושלם בין פעילות גופנית ופעילות המרגיעה את הנפש. למה? ככה הגוף שלנו בנוי. פעילות מינית מפרישה אנדרופינים הגורמים לנו לתחושה רגועה. ואם תרצו למקסם את התוצאות, כדאי מידי פעם לבקר בדירות דיסקרטיות בתל אביב; שם לא רק שתיהנו מיחסי מין, אלא תוכלו לקבל עיסוי מפנק. עיסוי גוף הוא דבר מרגיע בפני עצמו.
לא הצענו לכם לעשות שינויים מרחיקי לכת בחיים, כמה דברים פשוטים יכולים לחולל שינוי גדול.

בלוג סקס thatgirlwithherblog - מאמרים נוספים

זנות

איך עושים סקס בלי מזגן זנות - איך עושים סקס בלי מזגן

ישראל היא כידוע מדינה חמה (אנחנו מדברים על מזג האוויר), ולכך יש יתרונות וחסרונות. כאשר זה מגיע אל יחסי המין, אשר כידוע מפיקים חום רב, ישנם אנשים שלא בא להם בטוב החום. למרות שישנם גם כאלו שאוהבים את חלקלקות הזעה. אם אתם הולכים לבלות בדירות…

זנות

למה חינוך מיני חשוב זנות - למה חינוך מיני חשוב

חינוך מיני הוא דבר מאוד חשוב. בגילאים צעירים, כאשר הגוף מתפתח ומשתנה, ומתחילים לחוות את הדחף המיני, הדבר עשוי לגרום להרבה מתחים נפשיים. ואלו עלולים להפוך לבעיות של ממש בתפקוד המיני. אז מה היתרונות של חינוך מיני. הפחתת הריונות לא רצויים - אחת הבעיות הגדולות…