מה שקרה שלוש דקות אחרי…

סיפורי סקס
300 מילים

מה שקרה שלוש דקות אחרי…

סיפורי סקס - מה שקרה שלוש דקות אחרי…

שלוש דקות אחרי שנכנסתי לדירתה, כבא דאגתי שהיא תהיה ערומה. היא צעדה לעבר המיטה ואני הייתי מהופנט מתנועת ישבנה בכל צעד. היא הביטה לאחור במבט שובבי וכאשר הגיעה למיטה רכנה קדימה והבליטה את ישבנה הסקסי.

היא הרימה אותו גבוה ונענעה אותו. אני התקרבתי והתחלתי ללטף אותו. ירקתי על כך ידי והכנסתי את ידי בין רגליה. הרטבתי מעט את ישבנה ומשכתי את ידי כלפי מעלה. הרגשתי את התחת החם שלה והרכות המושלמת של העור. התכופפתי והתחלתי לאכול לה את התחת, בעודי פותח אותו בכפות ידי. והיא התנועעה קלות אחורה וקדימה, ונתנה לחוק של ישבנה לזוז כנגד לשוני. הזין שלי עמד ובלט החוצה מתוך התחתונים. הפשלתי את התחתונים למטה ונעמדתי בעודי מתחכך בישבנה.

אני לא אשכח את תחושת החמימות של הישבן כנגד הזין שלי. היא הפנתה מבט לאחור ואמרה ”אני רוצה למצוץ את הזין הגדול שלך“. משכתי אותה לרצפה ועליתי על המיטה. עמדתי על המיטה בשביל שתוכל למצוץ בקלות. היא הצמידה את השפתיים שלה והתחילה למצוץ את קצה הזין. כאשר בכל פעם הכניסה אותו יותר עמוק לפיה. אחזתי בשערה והכתבתי לה את הקצב, לאט ובטוח. והזקפה שלי רק הייתה יותר ויותר חזקה.

נהניתי מהתנוחה הזו, אהבתי לראות את החזה הגדול שלה מלמעלה. כבר התחלתי לדמיין איך אני רוצה לזיין אותה. אך עדיין לא רציתי שהמציצה הזו תיגמר. היה שקט מוחלט בדירה ויכולתי לשמוע את קולות המציצה המחרמנים.
הוצאתי את הזין מהפה שלה ואחזתי אותו בידי כאשר אני מכה בפניה עם הזין ונותן לה להרגיש את העצמה שלו. היא שיחקה בשדיה ונהנתה מתחושת הזין החם על הפנים.
זו לא הייתה הפעם הראשונה שאני מבלה בדירות דיסקרטיות בחיפה , אך כל פעם זה שונה ומיוחד. לא כל יום ניתן לבלות עם כאלו כוסיות חרמניות.

נשכבתי על המיטה והזמנתי אותה לשבת על הזין שלי. עדיין לא חדרתי פנימה, אלא רק נהניתי מהחיכוך. בשתי ידי הרגשתי את הציצי האלוהי שלה. משכתי אותה אליי והתחלתי למצוץ לה את הפטמות הזקורות.

בלוג סקס thatgirlwithherblog - מאמרים נוספים

סיפורי סקס

סיפור של חרמן נצחי סיפורי סקס - סיפור של חרמן נצחי

תמיד נמשכתי לכל מיני סטיות ופטישים, אך חוץ מלהביט בסרטי פורנו או מצלמות סקס בחינם (ויש מלא אתרים כאלה באינטרנט !) ולהביא ביד, בפועל לא היה לי ניסיון בדברים הללו. כל הזיונים של, למרות שהיו מעולים, בסופו של דבר היו סטנדרטים. הייתי רוצה להגיד שזה…