סיפור של חרמן נצחי

סיפורי סקס
330 מילים

סיפור של חרמן נצחי

סיפורי סקס - סיפור של חרמן נצחי

תמיד נמשכתי לכל מיני סטיות ופטישים, אך חוץ מלהביט בסרטי פורנו או מצלמות סקס בחינם (ויש מלא אתרים כאלה באינטרנט !) ולהביא ביד, בפועל לא היה לי ניסיון בדברים הללו. כל הזיונים של, למרות שהיו מעולים, בסופו של דבר היו סטנדרטים. הייתי רוצה להגיד שזה בגלל שמעולם לא פגשתי בחורות שהן בעניין, אך מצד שני אף פעם לא דיברתי על זה. וכך אחרי כל זיון מצאתי את עצמי חוזר לאונן מול הסרטים הסוטים שלי.

יום אחד הסתכלתי באתר אינטרנט של דירות דיסקרטיות בבת ים, ואצל אחת הנערות הייתה כתובה המילה לטקס. אני יודע מה זה לטקס, אבל תכלס לא בדיוק הבנתי מה הכוונה. האם היא תבוא עם בגדי לטקס של וונדרוומן או מה בדיוק התכנית. אולי אני טמבל שלא שאלתי, אבל משהו במילה הזו הטריף לי את הדמיון ומייד קבעתי איתה.

כאשר הגעתי אל הדירה, בחורה רגילה למדי פתחה לי את הדלת. שלא תבינו לא נכון, לא בדיוק בחורה רגילה אלא בחורה סופר סקסית שלא רואים כל יום. אבל שום דבר עם לטקס. נכנסתי אל הדירה והיא התחילה לגעת בי. כמובן שהייתי חרמן ומת לזיין, אבל התחלתי לחשוש שזה סתם עוד זיון רגיל. ואז אמרתי בביישנות, בפרופיל שלך היה כתוב משהו על לטקס… אתה בעניין? היא שאלה. אמרתי כן, למה לא. והאמת שלא ידעתי למה אני נכנס, אבל משהו במילה הזו כל הזמן מחרמן אותי; תוצאה של צפייה מרובה בסרטי פורנו.

היא ניגשה למגירה והוציאה כמה אביזרים, ואני התחלתי להתרגש. אבל ממה שקרה אחר כך הייתי בהלם, או יותר נכון קפאתי מהלם. היא הלבישה לי ברדס לטקס על הראש וקשרה אותו ברצועות עור. היא השכיבה אותי על המיטה והלבישה עליי גרבי לטקס. היא פשטה מעליה את הבגדים ולבשה חליפת לטקס שכיסתה את כל גופה, כאשר רק שדיה והכוס הציצו החוצה. זה היא המראה הכי מחרמן שראיתי.

היא התקרבה אלי והתחלתי לגעת לה בשדיים, ואז היא קשרה עוד רצועה אשר כיסתה את עיניי, בחושך מוחלט ליקקת את שדייה ואתם יכולים לדמיין לאן זה הלך משם…

אהבתם את הסיפור שלי ? במדור סיפורי הסקס באתר זה מחכים לכם סיפורים אירוטים לוהטים נוספים …

בלוג סקס thatgirlwithherblog - מאמרים נוספים

סיפורי סקס

מה שקרה שלוש דקות אחרי… סיפורי סקס - מה שקרה שלוש דקות אחרי…

שלוש דקות אחרי שנכנסתי לדירתה, כבא דאגתי שהיא תהיה ערומה. היא צעדה לעבר המיטה ואני הייתי מהופנט מתנועת ישבנה בכל צעד. היא הביטה לאחור במבט שובבי וכאשר הגיעה למיטה רכנה קדימה והבליטה את ישבנה הסקסי. היא הרימה אותו גבוה ונענעה אותו. אני התקרבתי והתחלתי ללטף…