תנוחות לשעבר: מדריך מקיף להנאה מינית

סיפורי סקס
659 מילים

תנוחות לשעבר: מדריך מקיף להנאה מינית

סיפורי סקס - תנוחות לשעבר: מדריך מקיף להנאה מינית

כשמדובר באינטימיות מינית, ישנן אינספור דרכים לחוות הנאה ולהתחבר לבן הזוג שלך. עם זאת, לא כל תנוחות המין נוצרו שוות. חלקם מציעים חדירה עמוקה יותר, בעוד שאחרים מתמקדים בגירוי הדגדגן או מאפשרים אורגזמות מספקות יותר. האפשרויות הן אינסופיות, ומציאת תנוחת המין הנכונה יכולה לשפר מאוד את החוויה עבור שני בני הזוג.

במדריך מקיף זה, נחקור את תנוחות המין הפופולריות והיעילות ביותר לזוגות לנסות. מעמדות מיסיונריות לעמדות הרפתקניות יותר, נתעמק ביתרונות של כל אחת מהן וכיצד הן יכולות לרומם את המפגשים המיניים שלך. התכונן לקחת את חיי המין שלך לשלב הבא עם עמדות המין המובילות האלה.

1. מיסיונר

התנוחה המיסיונרית נתפסת לעתים קרובות כתנוחה המינית הבסיסית והמסורתית ביותר, כאשר המקבל שוכב על גבו ובן הזוג החודר למעלה. עם זאת, עמדה זו מציעה יתרונות רבים וניתן לשנות אותה בקלות כך שתתאים לרצונות והעדפות שונות.

למי שמחפש קשר ואינטימיות עמוקים יותר, התנוחה המיסיונרית מאפשרת קשר עין נרחב ויכולת לגעת וללטף את גופו של בן הזוג. בנוסף, מיקום זה מציע את הזווית המושלמת לגירוי נקודת הג'י. על ידי הנחת כרית מתחת לירכיים של המקלט, ניתן לכוונן את זווית החדירה, ולספק הנאה רבה עוד יותר.

2. דוגי סטייל

דוגי סטייל היא תנוחת סקס קלאסית המאפשרת חדירה עמוקה וזווית כניסה שונה. במצב זה, המקלט נמצא על ארבע, בעוד השותף החודר נכנס מאחור. תנוחה זו מועילה במיוחד למי שנהנה מחדירה עמוקה יותר ורוצה להרגיש דומיננטי או כנוע יותר.

סגנון דוגי מאפשר גם גישה קלה לדגדגן, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית לגירוי הדגדגן. בן הזוג החודר יכול להשתמש ביד או בצעצוע כדי לגרות את הדגדגן תוך כדי חדירה מאחור.

3. קאוגירל

תנוחת הבוקרים מאפשרת לבן הזוג המקבל להשתלט ולקבוע את הקצב. כשהמקלט למעלה, מול הפרטנר החודר, יש להם שליטה על עומק וקצב החדירה. תנוחה זו היא אופציה מצוינת למי שרוצה לחקור את הצד הדומיננטי או הכנוע שלו ומאפשרת גירוי ישיר של הדגדגן.

הוספת טוויסט לתנוחה זו, קאוגירל הפוכה, שבה המקלט פונה הרחק מבן הזוג החודר, מציעה זווית חדירה חדשה ומבט על הגב והישבן של המקלט. וריאציה זו יכולה להיות מרגשת במיוחד עבור אלה שנהנים מגירוי חזותי.

4. כפיות

כפיות היא תנוחת מין נוחה ואינטימית הכוללת את בן הזוג המקבל שוכב על הצד בעוד בן הזוג החודר נכנס מאחור. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה, והמקלט יכול לשלוט בקצב על ידי התאמת זווית הירכיים שלו.

כפיות היא גם אופציה מצוינת למי שרוצה להרגיש קרוב ואינטימי עם בן זוגם, במיוחד עם מגע עור לעור והיכולת לכרוך זרועות זו סביב זו. זוהי עמדה נהדרת לנסות מפגש איטי וחושני יותר.

5. הגשר

הגשר הוא תנוחת מין מאתגרת יותר המאפשרת חדירה עמוקה וזווית כניסה שונה. כדי להשיג תנוחה זו, בן הזוג החודר יושב על קצה מיטה או כיסא בעוד בן הזוג המקבל חוגר אותם, עם הפנים החוצה. בן הזוג המקבל נשען לאחור, משתמש בידיו כדי לתמוך בעצמו בזמן שהוא מגשר על גופו כנגד אגן הירכיים של בן הזוג.

תנוחה זו מאפשרת חדירה וגירוי עמוקים יותר של נקודת הג'י, כמו גם קשר עין, מה שהופך אותה לבחירה פופולרית עבור אלה המעוניינים להרגיש חיבור חזק עם בן זוגם.

6. עמידה

תנוחות סקס בעמידה מציעות שינוי נוף ופרץ אדרנלין של פוטנציאל להיתפס. ניתן לנסות וריאציות רבות, כגון מריצה עומדת, שבה השותף המקבל נאחז בקיר או בשולחן בעוד השותף החודר נכנס מאחור. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה וזווית כניסה שונה, מה שהופך אותה לאופציה מצוינת למי שמחפש משהו הרפתקני ומרגש יותר.

7. הלוטוס

תנוחת הלוטוס כוללת את בן הזוג המקבל יושב על ברכי בן הזוג החודר, כשפניו אליהם. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה ויכולת חיבור ברמה הפיזית והרגשית. ניתן לשנות זאת גם על ידי כך שבן הזוג המקבל כורך את רגליו סביב מותניו של בן הזוג או על ידי בן הזוג החודר האוחז בירכיו של בן הזוג המקבל לחיבור עמוק יותר.

8. חולץ הפקקים

חולץ הפקקים הוא תנוחה ייחודית המציעה חדירה עמוקה ואורגזמות חזקות יותר. כדי להשיג תנוחה זו, בן הזוג המקבל שוכב על גבו כשרגליו צמודות לחזהו של בן הזוג החודר. לאחר מכן בן הזוג החודר אוחז בקרסוליו של בן הזוג המקבל ומסובב את גופו בתנועה סיבובית. תנוחה זו מאפשרת גירוי אינטנסיבי של נקודת הג'י ויכולה להיות וריאציה מהנה לנסות במהלך משחק זוגי.

מסקנה

חקירת תנוחות מין שונות יכולה להוביל לרמות חדשות ומרגשות של הנאה ואינטימיות עם בן / בת הזוג שלך. כפי שמוצג לעיל, היתרונות של כל עמדה משתנים

בלוג סקס thatgirlwithherblog - מאמרים נוספים

סיפורי סקס

לחקור את עולמן של כוכבות סיפורי סקס - לחקור את עולמן של כוכבות

לחקור את עולמן של כוכבות פורנו: מעבר לזוהר ולזוהר תעשיית הבידור למבוגרים היא עסק משגשג של מיליארד דולר, ובחוד החנית של כל זה נמצאות כוכבות הפורנו. אנשים אלה הם הפנים של התעשייה, הידועים בהופעותיהם המפתות ובאישיותם הגדולה מהחיים. אבל מעבר לזוהר ולזוהר מסתתר עולם שלעתים…

סיפורי סקס

ההיסטוריה, המחלוקת והרגולציה של דירות דיסקרטיות: לחקור את המקצוע העתיק בעולם סיפורי סקס - ההיסטוריה, המחלוקת והרגולציה של דירות דיסקרטיות: לחקור את המקצוע העתיק בעולם

לדירות דיסקרטיות היסטוריה ארוכה ומורכבת, שראשיתה בתרבויות עתיקות. מוסדות אלה, הידועים גם בשם "בתי תענוגות" או "בורדוס", היו חלק מהחברה במשך מאות שנים, וסיפקו את התשוקות והצרכים של אנשים המחפשים סיפוק מיני. בעוד שיש הרואים בדירות דיסקרטיות עסק לגיטימי, אחרים רואים בהם מקור להשפלה וניצול…

סיפורי סקס

העולם המרתק של פטישי מין: לחקור את העולם המגוון והמורכב של פנטזיות מיניות סיפורי סקס - העולם המרתק של פטישי מין: לחקור את העולם המגוון והמורכב של פנטזיות מיניות

מיניות האדם היא נושא מורכב ומגוון, עם גורמים רבים המשפיעים על מה מדליק או מכבה מישהו. אחד ההיבטים המסקרנים והשנויים ביותר במחלוקת של המיניות האנושית הוא ממלכת הפטישים. תשוקות או התנהגויות מיניות אלה הנחשבות לא קונבנציונליות או מחוץ לנורמה החברתית נחקרו ונדונו במשך מאות שנים.…