7 דרכים שבהן אוננות יכולה לשפר את חייך

זנות
302 מילים

7 דרכים שבהן אוננות יכולה לשפר את חייך

זנות - 7 דרכים שבהן אוננות יכולה לשפר את חייך

אוננות יכולה להיות נושא לא פופולרי לדון בו, אבל זו צורה טבעית של טיפוח עצמי שאנשים רבים נהנים ממנה. בין אם זה בלילה לפני השינה, או בבוקר יום ראשון עצל, ישנם יתרונות פוטנציאליים שונים לאוננות שיכולים להפוך פעילות שגרתית אחרת למשפרת חיים. הנה 7 דרכים שבהן אוננות יכולה לשפר את חייך:

1. ביצועים מיניים משופרים

אוננות יכולה לעזור לך להתאמן כדי להשתפר במיטה. מחקרים הוכיחו כי גירוי מיני והנאה עצמית יכולים להגביר את סובלנותו של אדם לפיקוד ותחושה. זה יכול להוביל לחוויה מינית עשירה ומהנה יותר עבור שני הצדדים.

2. ירידה במתח

מחקרים מראים כי אוננות יכולה להיות קשורה לשחרור רגשי המסייע בהפגת מתח וחרדה. ככל שהנפש והגוף נרגעים, מצב הרוח וחיי היומיום שלך יכולים להשתפר מאוד.

3. בריאות גופנית משופרת

אוננות יכולה להפחית מתח פיזי, לחזק את המערכת החיסונית שלך, לספק דפוסי שינה בריאים, ואפילו לעזור להגביר את השליטה בשרירים. כל היתרונות הפיזיים הללו מאפשרים לחיות חיים בריאים ומסופקים יותר.
אתר מומלץ

4. בריאות נפשית משופרת

היתרונות הנפשיים של אוננות יכולים לכלול ביטחון עצמי מוגבר והערכה עצמית, דימוי גוף חיובי יותר, אפילו מערכת יחסים משופרת עם עצמך.

5. יצירתיות מוגברת

מחקרים שונים מצאו קשר בין גירוי מיני לפתרון בעיות יצירתי. בספרו The Puzzle Instinct טען מדען הקוגניציה דניאל ברלין כי ריגוש מיני באברי המין יכול לסייע בתהליך מציאת פתרונות יצירתיים.

6. שיפור הביטחון

אוננות עוזרת לאנשים רבים להשיג הבנה טובה יותר של גופם, ומאפשרת להם לחקור ולהרגיש יותר בנוח באקט המיני. עם ערעור משופר ונוחות משופרת בעור שלהם, אנשים רבים רוכשים ביטחון עצמי משיטות אוננות רגילות.

7. מצבי רוח מאושרים יותר

מחקרים הראו כי אוננות מעלה את רמות הסרוטונין, הורמון "ההרגשה הטובה". זה בתמורה משחרר דופמין, אשר יכול לגרום לתחושת אושר משופרת ומתמשכת.

אוננות היא פעילות בריאה ומהנה שאנשים רבים נהנים ממנה. היתרונות הפוטנציאליים נעים בין שיפור הבריאות הנפשית והפיזית ליצירתיות מוגברת ואושר. בין אם זה צפוי או לא, אוננות בהחלט יכולה להיות פעילות משפרת חיים.

בלוג סקס thatgirlwithherblog - מאמרים נוספים

זנות

לנוח ולנקות את הראש לאחר יום עבודה זנות - לנוח ולנקות את הראש לאחר יום עבודה

ככל שהימים מתארכים והלחץ של העבודה הופך אינטנסיבי יותר, זה יכול להיות קשה עבור גברים צעירים למצוא דרכים להירגע ולהירגע אחרי יום ארוך. למרבה המזל, יש הרבה אפשרויות נהדרות להירגע אחרי יום ארוך במשרד. מאימונים אינטנסיביים ועד השתקפות שקטה, גברים צעירים יכולים למצוא משהו שיעזור…

זנות

חשפניות בישראל: בילוי ייחודי זנות - חשפניות בישראל: בילוי ייחודי

בשנים האחרונות הפכה ישראל ליעד פופולרי יותר ויותר עבור מי שמחפש בילוי לילי ייחודי - אך מעטים מהמטיילים הללו מבינים כי במדינה יש תעשייה תוססת ומשגשגת לבילוי למבוגרים. סצנת המסיבות בישראל הפכה תוססת יותר ויותר בשנים האחרונות, וז'אנר אחד של חיי לילה שצובר פופולריות הוא…

זנות

10 פטישים נפוצים ומה שאתה צריך לדעת עליהם זנות - 10 פטישים נפוצים ומה שאתה צריך לדעת עליהם

בין אם אתה מחשיב את עצמך מומחה פטישים או אפילו מעולם לא שמעת על כמה זרים יותר, חשוב להיות מודעים למגוון של פעילויות מיניות כי כמה אנשים נוטים לחקור. הנה מבט על 10 פטישים נפוצים ומה שאתה צריך לדעת על הרצונות האלה. מציצנות למרות שזה…