7 פטישי מין נפוצים שכדאי להכיר

סיפורי סקס
472 מילים

7 פטישי מין נפוצים שכדאי להכיר

סיפורי סקס - 7 פטישי מין נפוצים שכדאי להכיר

כשזה מגיע לסקס, לא כולם בקטע של אותם דברים. פטישים הם דרך אחת שאנשים חוקרים ומבטאים את המיניות שלהם, ואם בן הזוג שלך חולק עניין בקינק או מומחיות מסוימת, זו יכולה להיות דרך נהדרת לתבל את חיי המין שלך. אז מהם פטישי המין הנפוצים ביותר? הרכבנו רשימה של השבעה שכדאי שתדעו עליהם.

1. מציצנות ואקסהיביציוניזם

מציצנות ואקסהיביציוניזם הם שני צדדים של אותו מטבע. מציצנות היא כאשר מישהו שואב סיפוק מיני מהתבוננות בפעילות מינית או בעירום מרחוק, בעוד אקסהיביציוניזם הוא פעולה של הצגה או חשיפה עצמית בפני צופה בלתי נראה על מנת להשיג סיפוק מיני. בעוד אנשים מסוימים עשויים למצוא סטיות אלה לא נוח, הם יכולים להיות דרך מצוינת להוסיף תבלין למערכת יחסים.

2. סאדו מאזו

BDSM מייצג שעבוד, משמעת, סדיזם ומזוכיזם. זהו מונח גג לכל מיני פרקטיקות מיניות קינקיות הכוללות משחקי תפקידים, דומיננטיות וכניעה, ומעצורים פיזיים. אנשים שמתרגלים BDSM לעתים קרובות יוצרים חוזה כדי לתאר את הציפיות של שני בני הזוג מהסצנה, אשר יכול להיות כל דבר, החל ממכות קלות ועד פעילויות "קיצוניות" יותר. חשוב לציין כי המשתתפים חייבים לנקוט באמצעי זהירות כדי להבטיח שכל הצדדים מכובדים ובטוחים.

3. סטיות

סטיות מוגדרות באופן רחב ככל פעילות מינית מחוץ לתחום המין "וניל", אך באופן ספציפי יותר, הן מגוון פעילויות הכוללות שימוש באיפוק, כוח, השפלה ושליטה במהלך יחסי מין. פעילויות אלה יכולות לכלול מכות, שעבוד, גילוח, חוקנים ועוד. בעוד אנשים מסוימים עשויים למצוא פעילויות אלה קיצוניות מדי, הם יכולים להיות דרך מצוינת לחקור את הגבולות שלך ולהרחיב את הרפרטואר המיני שלך.

4. קרוס דרסינג

קרוס דרסינג היא פעולה של לבישת בגדים הקשורים בדרך כלל למין השני כדי להשיג מראה או אסתטיקה מסוימים. פטיש זה יכול לכלול כל דבר, החל פשוט ללבוש בגדים מסוימים כדי טרנספורמציה מפורטת יותר. זו יכולה להיות דרך נהדרת לחקור תפקידים מגדריים בחדר השינה ויכולה לספק לשני בני הזוג חוויה מעצימה ומחזקת ביטחון.

5. משחק אוכל

משחק מזון הוא השימוש במזון כדי לשפר או כמרכיב למין. זה יכול לכלול כל דבר, החל מציור גוף חושני ועד ליקוק סירופ שוקולד מגופו של בן הזוג. משחק אוכל הוא דרך נהדרת לחקור מרקמים וטעמים חדשים במהלך סקס, והוא יכול להיות דרך נהדרת לתבל דברים. רק הקפידו לתרגל בטיחות בעת שימוש במזונות מסוימים, כגון סוכר או קצפת.

6. חפצי פטיש
פורטל מומלץ true-babes.com

חפצי פטיש מתייחסים לכל סוג של אובייקט שניתן להשתמש בו כדי לסייע בהשגת סיפוק מיני. זה יכול לכלול דורבן, אזיקים, שוטים, סיכה וצעצועי מין. שימוש בחפצי פטיש יכול להיות דרך מצוינת לחקור סוגים שונים של מגע ותחושה, כמו גם להכניס דינמיקת כוח לחדר השינה.

7. משחק גיל

משחק גיל הוא אחד הפטישים המיניים היותר "קינקיים" וכולל משחק תפקידים המבוסס על דינמיקת כוח בין מבוגרים לילדים. זה יכול לכלול משמעת מילולית או פיזית והשפלה, או פשוט להתכרבל בחיתולים. משחק גיל צריך להיות מתורגל רק בין מבוגרים בהסכמה שדנו בגבולות ההדדיים שלהם מראש.

בסך הכל, יש הרבה דרכים שונות לחוות וליהנות הנאה מינית, אז אל תפחד לחקור סטיות שלך פטיש. כל עוד אתה נשאר מכבד ומתרגל מין בטוח, אתה יכול ליהנות!

בלוג סקס thatgirlwithherblog - מאמרים נוספים

סיפורי סקס

תפקוד לקוי של זיקפה: סקירה מקיפה סיפורי סקס - תפקוד לקוי של זיקפה: סקירה מקיפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב רפואי נפוץ המשפיע על איכות חייהם של גברים. הוא מאופיין בקושי להשיג או לשמור על זקפה באיכות מספקת ליחסי מין. ED עלול להיגרם על ידי הפרעות פסיכולוגיות, נוירולוגיות, הורמונליות, אנדותל, או כלי דם. ההיסטוריה הרפואית, הבדיקה הגופנית ובדיקות…

סיפורי סקס

עיסוי אירוטי – דרך יעילה לשפר את ההנאה המינית שלך סיפורי סקס - עיסוי אירוטי – דרך יעילה לשפר את ההנאה המינית שלך

עיסוי אירוטי, הידוע גם בשם עיסוי חושני, הוא סוג של טיפול עיסוי המתמקד אך ורק במתן הנאה ללקוח. ישנם סגנונות שונים של עיסוי אירוטי, כל אחד משמש כדי לספק סוגים שונים של סיפוק. הוא פופולרי בקרב אנשים מכל המינים והנטיות המיניות. סוג זה של עיסוי…

סיפורי סקס

"לחקור את המגוון העשיר של פטישי מין" סיפורי סקס - "לחקור את המגוון העשיר של פטישי מין"

מאז שחר האנושות, אנשים החזיקו מגוון רחב של פטישים מיניים שונים. משעבוד ושליטה ועד פטישים הכוללים גרביונים או עור, פטישים מציעים לאנשים את ההזדמנות לחקור את המיניות שלהם בדרכים חדשות ומרגשות. בעוד פטישים מסוימים נשארים הרבה יותר טאבו מאחרים, לכל אחד מהם יש טעם ייחודי…